Nasi Partnerzy:
ATRAKCJE NA EVENT

 

dama z gronostajem reprodukcje 

WRÓŻKA NA IMPREZIE
ANTIQUE SHINE

ANTIQUE SHINE 

renowacja antyków i tapicerski designe.

firmowe warsztaTY (!) integracyjne dla wymagających!


GOTUJEMY I JEMY !!!
Jak do nas trafiłeś?
Dziś polecamy
http://krakowevent.eu/pl_imprezy-firmowe,21.html

Event & Meeting Consulting

Nasi managerowie są gotowi pomóc Państwu w każdym aspekcie eventu – od małych spotkań po duże eventy korporacyjne czy branżowe. Udzielimy wsparcia na każdym etapie eventu – od rodzenia się jego koncepcji, poprzez cały etap planowania aż po realizację i jej zamkniecie.

Chętnie usiądziemy z Państwem aby wspólnie przeanalizować i poszukać najciekawszych możliwości tak by finalnie wybrać optymalne rozwiązania.

 

Nasze mocne strony:

 

WIEDZA NA BIEŻĄCO UAKTUALNIANA -              pełne rozeznanie rynku zarówno po stronie podwykonawców, logistyki, cen jak i obecnie panujących trendów, mody, poszukiwań czy nowości.

 

DOŚWIADCZENIE – bezcenne jeśli się umie wyciągać wnioski. Od 20 lat staramy się wykorzystać każdą sytuacje eventową do wzbogacenia własnego warsztatu pracy.

 

PROFESJONALIZM – mieliśmy okazje „mierzyć się” z agencjami polskimi i zagranicznymi, pozostajemy w kontakcie ze Stowarzyszeniem Managerów Eventowych na Świecie

 

KOMPLEKSOWOŚĆ – na naszych oczach w Polsce gałązka rynku zwana organizacją imprez przekształcała się w poważną i silną gałąź biznesu MICE. Ta „droga” nauczyła nas uważności i elastyczności ale nade wszystko nabyliśmy kompetencje pozwalające organizować różnorodne eventy (niezależnie od ich nazwy) w sposób profesjonalny, pomysłowy i całkowity

 

DYNAMICZNOŚĆ i RÓŻNORODNOŚĆ – nasza oferta zmienia się i poszerza nie dla teego by się dopasować do rynku lecz aby go zmieniać i inspirować

 

SZEROKA PERSPEKTYWA – skupiamy się na jakości i atmosferze realizowanego eventu jednocześnie pamiętając o tym jakie zadania ma on spełniać procentując dla naszego Klienta dla w przyszłości jakie będą wymierne korzyści z takiej realizacji (ROI w eventach)