Nasi Partnerzy:
ATRAKCJE NA EVENT

 

dama z gronostajem reprodukcje 

WRÓŻKA NA IMPREZIE
ANTIQUE SHINE

ANTIQUE SHINE 

renowacja antyków i tapicerski designe.

firmowe warsztaTY (!) integracyjne dla wymagających!


GOTUJEMY I JEMY !!!
Jak do nas trafiłeś?
Dziś polecamy
http://krakowevent.eu/pl_imprezy-firmowe,21.html

Konferansjerzy, celebryci, animatorzy

Każdy kto był na imprezie wie doskonale o tym, że właściwa osoba prowadząca to 60 % sukcesu i warto się o takiego kogoś postarać. Nie chodzi wcale o tylko znane twarze - chodzi o dobranie właściwych ludzi do określonych zadań.

Mamy kontakt bezpośredni z artystami i konferansjerami, ale mamy przede wszystkim doświadczenie więc możemy polecić właściwe osoby do właściwych zadań

 

Ola i Piotr Dzięcielscy - para aktorów, konferansjerów, wodzirejów. Uroczy duet znajdujący się znakomicie w różnych sytuacjach eventowych. Prowadzą poważne konferencje, eleganckie gale i zwariowane imprezy tematyczne dla największych firm. Wcielają się w znane postaci np. Lola Lola i Al Capłone ("Złote lata", "Prohibicja"), kapitan Jack Sparrow i Elizabeth ("Piraci z Karaibów"), Jack i Elwood Bluues ("The Blues Brothers"), śpiewające sobowtóry: Elvis Presley, Maryla Rodowicz, Kayah, Marilyn Monroe, ... Stanowią rzadki przypadek połączenia wysokiej klasy, dobrego tonu i gustu, spontaniczności, odrobiny szaleństwa. Tańczą i śpiewają. Są naprawdę niesamowici!

 

Piotr Plewa - aktor, kabareciarz, konferansjer. Piotr to człowiek - orkiestra. Nie tylko poprowadzi konferencję czy program rozrywkowy, ale sam występuje w programie kabaretowym ("One Men Show") złożonym ze skeczy, dowcipów i piosenek. Częsty gość "HBO na stojaka", członek Grupy Rafała Kmity, aktor filmowy ("Dzień Gniewu", Nie ma takiego numeru") i teatralny ("Reflektor na tatę"). Niesamowite doświadczenie w prowadzeniu olbrzymich imprez kabaretowych (PAKA, FAMA, OPOLE, Inwazja Mocy, Strongmeni), oraz prawie 1000 imprez poprowadzonych dla firm i instytucji. Polecamy.


Krzysztof Bochenek – śpiewający aktor i konferansjer. Olbrzymi urok i kultura osobista sprawiają że Krzysztof sprawdza się znakomicie jako prowadzący jak i wodzirej. Krzysztof śpiewa, gra na gitarze, wraz z żoną prowadzi znakomite programy dla dzieci.

Jest aktorem Teatru „Bagatela” w Krakowie. Współpracował z Piwnicą Pod Baranami. Jest laureatem Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu  i Konkursu Piosenki Francuskiej. Prowadził jako konferansjer m.in.: Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie, Zlot Bractwa Kurkowego na Błoniach Krakowskich, Okocimskie Biesiady Narodów,Okocimskie Tabory „Ogniem i Mieczem”, Międzynarodowy Marsz Pokoleń, Lions Club International bal karnawałowy, ….

 

Maciej Słota – krakowski aktor i konferansjer. Z dużą werwą, klasą i błyskotliwie prowadzi eventy otwarte i zamknięte. Maciej wraz z trzema kolegami – aktorami dysponuje również godzinnym programem quasi – kabaretowym świetnie sprawdzającym się podczas np. spotkań firmowych.

 

Paula Kwietniewska – aktorka, muzyk, wokalistka, znakomity prowadzący (olbrzymie uznanie za prowadzenie dużych imprez plenerowych np. pikniki firmowe, duże imprezy miejskie). Paula oprócz prowadzenia imprezy może wykonać recital złożony ze znanych i lubianych piosenek, koncert specjalny „O miłości” oraz „Kolędy”.  Posiada również świetny program muzyczno – animacyjny dla dzieci „Czarodziejska Walizka”.


Leszek Mazan i Mieczysław Czuma – niezrównana para krakowskich gawędziarzy. Anegdotami o Krakowie i Galicji sypią z rękawa, ciekawostki mogliby opowiadać tydzień bez przerwy. Autorzy wielu książek o Krakowie i nie tylko odznaczający się lekkim piórem, humorem i niebanalnością – tak w pisarstwie jak i na estradzie. Z klasą prowadzą imprezy otwarte i zamknięte, duże i kameralne. Odwołują się do zaplątanych w naszej zbiorowej świadomości stereotypów, mitów i obiegowych opinii w z klasą i humorem.

 

CELEBRITIS znani i lubiani - czyli twarze filmu i telewizji, których przecież nie sposób tutaj wymienić!

 

ANIMATORZY - każdy organizator wie, że na imprezie bardzo ważni są ludzie rozkręcający zabawę, prowadzący róznego rodzaju warsztaty i zajęcia. Mamy fantastyczny, sprawdzony zespół zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

 

Konferansjerzy Kraków

Konferansjerzy Kraków

Konferansjerzy Kraków

Konferansjerzy Kraków

Konferansjerzy Kraków

Konferansjerzy Kraków

Konferansjerzy Kraków

Konferansjerzy Kraków

Konferansjerzy Kraków

Konferansjerzy Kraków

Konferansjerzy Kraków